Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges mindent egy nagyobb...

Lehetséges mindent egy nagyobb laptopházba átpakoljunk?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy van egy subnotebookom, de nagyon hamar melegszik, mert ddr3-mas alaplap van benne, meg szerintem túl van pakolva. A kérdésem inkább arra vonatkozna, hogy meg lehet-e oldani hogy az egészet egy nagyobb laptopházba tegyék át. És ha igen, mennyiért?

#hűtés #laptop #laptopház
2017. szept. 15. 08:10
 1/4 Szirty ***** válasza:
100%

Nem nagyon valószínű.

A laptopok belső kialakítására nincs semmilyen szabvány. Mindegyik egyedi tervezésű.

Így elenyésző az esély, hogy találnál egy olyat amelyik elrendezése, mechanikai méretei (felfogató csavarok, hűtőnyílás, csatlakozók helye stb) teljesen azonos, de a befoglaló méret nagyobb.

2017. szept. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is reménytelen a dolog.
2017. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már igazán fájintos egy kérdés. " Kérek egy számmal nagyobb laptopházat....a jelenlegi szűk."
2017. szept. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó, hát gondoltam hogy esélytelen, de azrét próba-szerencse alapon feltettem a kérdést :D
2017. szept. 15. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!