Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Messengeren megosztott kepek...

Messengeren megosztott kepek torlese?!

Figyelt kérdés

Amit mar elkuldtem egyszer kepet valakinek, az megoldhato h tobbe ne lathassa, ergo eltuntessem a megosztott kepekbol?

Ha letiltom az adott szemelyt akkor hozzaferhet tovabbra is?



#kép #Facebook #Messenger #megosztott kepek
2017. szept. 21. 13:52
 1/9 anonim válasza:
Nem. Ha leis tiltottad, ha neki megvan a beszélgetés (vagyis nem törölte) megtudja nézni. Ha te kitörölödön a képet/beszélgetést neki még attól nem fog eltűnni.
2017. szept. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fura, merthogy en letiltottam es meg ense tudom megnezni, pedig jelen esetben nem is a letiltott, hanem a tiltó vagyok. Furcsallom h ezek utan o ugyanugy meg tudna nezni
2017. szept. 21. 14:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudsz hatással lenni a másik fél üzeneteire, főleg nem önkényesen törölni azokat. Arról nem is beszélve hogy nincs facebook-függősége a dolognak, ha ő letölti magának a képeket (vagy screenshotot csinál) és külön másolatként tárolja akkor bármit csinálsz a beszélgetéssel, még akkor sem tűnik el nála a tartalom és már köze sem lesz a FB-nak hozzá.

Ilyen probléma elől csak úgy lehet menekülni ha nem csinálsz magadnak problémát és nem küldesz olyan tartalmat amivel bárki később visszaélhet.

2017. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, nincs ilyen funkció. Amit egyszer feltöltöttél az internetre az onnan soha le nem kerül.
2017. szept. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ebből az a tanulság, hogy ne küldj a pasidnak meztelen képeket magadról, bármilyen szépen is kéri.
2017. szept. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem meztelen kepekrol van szo, plane h nem is lany vagyok, de azert lol
2017. szept. 21. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:
Vicces vagy sem, 10 ilyen kérdésből 9 bűnbánó lányoktól érkezik így a tapasztalatok alapján erre asszociálnak. Amúgy lehetsz fiú is, ugyanaz vonatkozik mindenkire: ha nem akarja hogy más hozzáférjen, akkor ne küldjön kompromittáló tartalmat. Nem kell hogy ez meztelenség legyen, bármi más hülyeséggel is kellemetlen helyzetbe hozhatod magad.
2017. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek, igazabol annyira nem veszes tartalom de jo lenne ha nem tudna az illeto tobbet megnezni. Egyebkent most jutott eszmbe h mar engem is tiltottak le maskor, akkor ense tudtam sem a fenykepeket, sem a beszelgetes tobbi reszet megnezni. Szoval nemtudom miert irjatok h hozzafer tovabbra is de en inkabb a tapasztalatomnak hiszek :)
2017. szept. 21. 18:29
 9/9 anonim válasza:
#Én meg az én és a mások tapasztalatának hiszek;) Tiltottak már le engem is, csak vissza tudtam nézni a messengeren a beszélgetést meg a képeket. Csak abban az esetben nem tudtam, ha az illető törölte magát facebookról és messengerről is;)
2017. szept. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!