Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows Phone messengeren hol...

Windows Phone messengeren hol tudom megnézni a megosztott fényképeket?

Figyelt kérdés
Hol találom ezt az opciót? mert nagyon hiányzik.

2015. aug. 24. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nincs benne.
2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát az nagyon jó, szar ez a rendszer :'D
2015. aug. 24. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért szar a rendszer ? Arendszer hibája,hogy nincs ilyen opció ? Felvilágosítalak 100 szo jobb mint az android mert : -kisebb igényű teelfonokon is elfut...

-Nem laggol mint a fos android

-Sokáig szoftveresen támogatott

-EIdő után nem kapcsol ki meg be ...


És ha ekvesebb az app? Nincs vírus. Mert Androidon mint a több millió olyan értelmes. a 90%a szemét app.

Itt is vannak szar appok de nem annyi..

2015. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg az én telefonommal van a baj , mert ,hogy ezen fagy a rendszer laggol lassan tölt be mindent stb stb.. :) (lumia 625)
2015. aug. 24. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne laggolnia. Nekem megjelenés óta van lumia 730om és még sosem fagyott /laggolt / Indult volna újra. Lehet valami szarságot leszedtél a marketből és az a hiba. Nézd meg vagy csinálj HR-t
2015. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
zsír új a teló. lehet csak az S5 után tűnik lassúnak :)
2015. aug. 24. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:

S5-öt egy 2013 júliusában bemutatott középkategóriás telefonra? ... amit már "zsír újan" másfél éve nem lehet kapni?


Amúgy, nem a rendszer hibája, ha az alkalmazás fejlesztője bénázik. És ilyen hardverrel 2 éve kiadott Androidos telefonok már újra lettek hasznosítva valamelyik szeméttelepen.

2015. aug. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!