Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Manapság már mindenki ért...

Manapság már mindenki ért annyira az órákhoz, hogy megmondja, hogy egy hamisítvány van rajtam?

Figyelt kérdés
Nem járok gazdag körökben így nem hiszem, hogy bárki is azzal foglalkozna, hogy az óra a kezemen eredeti-e vagy hamis. Van egy Casio Edifice órám e mellé pedig úgy gondoltam veszek egy Breitling replikát mert nagyon tetszenek. Na már most nem tudom ez mennyire ismert márka, akkora biztosan nincs mint a Rolex de ha mindenki lenézne emiatt akkor tuti nem veszem meg.

2017. szept. 21. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

van nagyon szar és van nagyon jó replica breitling

a jó olyan 400 dollárnál kezdődik

ha a tied olcsóbb akkor könnyen ki lehet szúrni hogy kamu, mert vannak jellegzetes dolgok (lünett, segédszámlapok távolsága, mérete, dátumablak kivágása, stb.)

2017. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, meg én is kiszúrnám de egy hozzá nem értő azt sem tudja mit jelent a lünetta. Ő is kiszúrná, hogy kamu vagy csak óra és kész.
2017. szept. 21. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Egy hozzá nem értő oda se figyel, észre se veszi.
2017. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Aki ért hozzá annyira, hogy a márkát/tipust felismeri, az rájöhet, hogy egy méregdrága óra osztályidegen lenne a parasztgyereken :)

Aki nem ismeri ennyire sem, annak csak egy felcicomázott nehéz vacak lesz :)

A korrekt, közelről sem felismerhető hamisítvány nem olcsó. Abból megvehetnéd egy tisztes márka derék gyártmányát.

És a megfelelő szó a hamisítvány, nem a replika.

2017. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kb. ha nézegeted az olcsó meg a drága órákat, illetve kicsit utánaolvasol, mâr észre lehet venni, persze nem egy pillantásra mindig. Vannak nagyon jó replikák, de az is drága, szóval az utcán a legtöbb ember nem eredetit hord, legalábbis amit én tapasztalok. Ránézésre már a szíja, anyagán látszik sokszor, néha már igénytelenek is. Nekem is van Breitling hamisítvány, kaptam ajándékba, de egyből tudtam, hog, az már ránézésre, de attól még szép.
2018. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!