Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik az az SD kártya, amire...

Melyik az az SD kártya, amire alkalmazásokat is rá/át lehet telepíteni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Az SD-kártyák közül elég sokat láttam, az egyes típusoknak megvoltak a saját neveik, amiket én nem nagyon ismerek. A tabletemhez megvettem az egyiket, de mint kiderült ez az a típusú SD-kártya, amire alkalmazásokat nem, csak képeket, zenéket, videókat és más dokumentumokat lehet rátenni.

Mi a neve, annak az SD-kártya típusnak, amire rá lehet telepíteni az alkalmazásainkat?



2017. szept. 22. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Tévedésben vagy. Ez nem SD kártya kérdése, hanem szoftver kérdése.

Feltehetően mobilról lehet szó, ha jól tudom androidnál 7.0 főverzió fölött lehet csak alkalmazásokat SD kártyára rakni, de root jogosultság nélkül úgy sem rakja rá a teljes alkalamzást+adatokat.

2017. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tabletet nem használok, de telefonba még sose sikerült olyan SD kártyát raknom, amire ne lehetett volna alkalmazásokat telepíteni. Szerintem csak a tárhely nagyságától függ, nem az SD kártya nevétől, márkájától.
2017. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!