Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a Telekom...

Szerintetek mi lehet a Telekom "nagy bejelentése"?

Figyelt kérdés
[link]

2017. szept. 25. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Telekom Gomb?

vagy

Telekom Gömb?


Én valami Amazon Echo / Google Home / Apple HomePod / Harman Kardon Invoke / Lenovo Smart Assistant szerű házi személyi asszisztensre tippelek.

2017. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 silenthunterZ válasza:

Tavaly töltöttem ki a Telekomnak piackutatási tesztet, amiben egy okosotthon-nal kapcsolatos eszközről érdeklődtek a piacon.


Mekkora havidíjat vállalnék maximum, mekkora egyszeri telepítési díjat tartok reálisnak. Különböző opciókkal lehetne bövíteni az "okosságot" egyéb eszközök rákapcsolásával (pl. redőny, ajtó, hi-fi)


Ez 1 éve volt, de szerintem ez lesz a nagy "durr".

2017. szept. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, vazz...:

"A szolgáltató nemrég tette elérhetővé azt a lehetőséget, hogy a mindenféle vezetékes és mobil (internet, tévé, telefon) szolgáltatásokat egy csomagban kínáló Magenta 1-ből kihagyhassák az ügyfelek otthoni, vezetékes telefont. Mondván, azt (otthon) ma már nagyon sokan nem használják, maximum csak arra, hogy megcsörgessék róla a mobiljukat, ha nem találják. Ehhez találták ki a Telekom Gombot, ami ugyan egy valóban elkészült “termék”, de inkább csak gegként fogható föl: az előre egy adott mobilszámra beprogramozott kütyü azt tudja, hogy gombnyomásra felhívja a mobilunkat."


Ráadásul:

"amikor kiszúrtuk, hogy a telekomgomb.hu domain nem a vállalat tulajdona, hanem a kommunikációs feladatokat végző Mito ügynökségé."

és tényleg:

"domain: telekomgomb.hu

domain-használó: Mito Communications Zrt."

[link]


Forrás: [link]

2017. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy most ezt poénnak szánták vagy tényleg komolyan gondolják? Ez a Steve Jobsos, Apples stílusú bejelentés...
2017. szept. 28. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!