Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi köze van a kaputelefonnak...

Mi köze van a kaputelefonnak a lépcsőházi világításhoz?

Figyelt kérdés
Felújítás volt nálunk és a festők levették a falról a kaputelefont. Mikor mi visszatettük, másnap ingerülten hívott a közös képviselő, hogy a mi lakásunkban zárlat van, és miattunk nem kapcsolódik le a lépcsőházi világítás, és legyünk szívesek ne gányolni. De én azt nem értem, hogy a kaputelefonnak és a lépcsőházi világításnak nem kellene külön hálózaton lennie? Továbbá, ha zárlatos, akkor pont hogy felkapcsolni nem lehetne a világítást és nem pedig az lenne a gond, hogy nem kapcsol le, vagy rossz fogalmam van a zárlatról?

2017. okt. 4. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

öcasém! az egész fogalmazás rossz! Külön hálózat XXXXDDD

Te két lábon kihordott fizikatanszék! :D

2017. okt. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

A közös képviselővel összesen kb. annyi fogalmatok van a villamosságról, mint egy marék lepkének.

Már találkoztam ugyanilyen szituval, akkor én szereltem egy ismerősnél.

Őrjöngve hívtak telefonon.

Kimentem a helyszínre, a lakártulaj ismerősöm már sírt.

A közös képviselő meg fenyegetőzött.

Merthogy már megnézette egy villanyszerelővel és az is megerősítette hogy gánymunka.

Én meg mondtam hogy hova húzza a villanyszerelőjét.

Aztán hívtam még két lakót tanúnak, egyrészt a vádaskodásra, másrészt arra, hogy végigmentünk a lépcsőházon és egy kapcsoló be volt ragadva.

De még mindig csak azt hajtogatta hogy gányolás, meg fel fog jelenteni.

Aztán otthagytam, mert pszichiátriai eset.

De nem jelentett fel senki, a világítás meg néha még vacakol, de a lakók rutinosan megkocogtatják a kapcsolót és megjavul. Természetesen cserélve nem lesz, mert a képviselő szerint nem az a baj, hanem hogy én gányoltam valamit, a villanyszerelője is megmondta.

2017. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!