Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Vettem egy E-cigit és nem...

Vettem egy E-cigit és nem kaptam hozzá aksit!?

Figyelt kérdés

vettem egy e cigit 7450ft ért és nem kaptam hozzá aksit (dohány voltba vettem) pontos tipusa : joyetech ego aio C

ilyenkor relamálhatok ? kérhetek aksit ott vagy nekem kell vennem ?



2017. okt. 11. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Maxx annyiért reklamálhatsz hogy nem közölték, Tüntették fel hogy a készülékhez nemm mellékelnek akkumulátort.

KB mindegyikkel igy van ami cserálhető akkus. Vidd vissza és közöld velük hogy nem tudtál erről. És nem is közölték. Talán kicserélik.

Webshopból tudsz rendelni hozzá pl

2017. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel nem alapfelszerelés az akku, illetve ha jobban megnézed a dobozát, rajta lesz valahol angolul, hogy battery not included - vagy valami hasonló. Tehát nem valószínű, hogy ingyen fogsz hozzá kapni akksit a dohányboltban :(
2017. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!