Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » 1 hónapja vettem egy Western...

1 hónapja vettem egy Western Digital 2TB-os vinyót. Semmi problémája nem volt mert bontatlanul kaptam vadi újan de a telepítés után egy nappal nem akar róla a Windows be bootolni . A kérdésem hogy mitől van az hogy nem reagál semmire sem a HDD? .

Figyelt kérdés

(1 napot működött a vinyó probléma mentesen, Dying Lightosztam is . )


(A tegnapi nap folyamán véletlenül úgy gondolta hogy meglep azzal hogy kihozza a Windows logót meg a forgó karikát mintha csinálna valamit de utána megint semmi ) A led az mint az állat világít egy ideig utána az sem világít .



2015. dec. 25. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Külsőházas? Kap elég feszkót az usb-n keresztül?


A hozzávaló normális vastag kábellel használod?


Valahogy próbáld megtámogatni az usb-n keresztül egy tápegységgel (lehet ez egy usbs- töltő is) akár Y kábellel, mert szerintem kevés a miliamper amit le tud venni a gépről, emiatt nem képes működni.

2015. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szervíz, nézzék meg, és ha megadta magát, akkor garanciába javításra beadod (vélhetően újat kapsz, ha tényleg rossz).
2015. dec. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legtöbb gépnél 500-800 miliamper tud kijönni egyetlen usb portról, de ezek az eszközök van hogy 1000-1400 miliampert is igényelnének a működésükhöz..


Így vagy megtámogatod Y kábelen át egy külső táppal, vagy 2 db USB slotra dugod egyszerre az Y kábellel (de van h ez sem segít).

2015. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel a gépem új és én raktam össze így ügyeltem hogy a táp elég nagy legyen 650 W-os ami elégnek kell lenni e mindenek mert telepítés után a boot menüben megnéztük hogy melyik mi merre hány méter és mindegyik az ajánlott szinten volt még talán kicsivel felette is
2015. dec. 25. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:

1. és 2. az miből sejthető, hogy külső lemez lehet? Nem látok utalást a kérdésben erre.

Meg hogy az-e valóban? (Kérdező?)

2015. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
pontosabban 1. és 3.
2015. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy frissítő telepítéssel, vagy újratelepítéssel még lehet próbálkozni, ha nem jó, akkor hibás a lemez, vissza kell vinni, sok lehetőség nincs.

Ki kellene próbálni a gépet egy másik merevlemezzel, az lenne a biztos próba.

2015. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Erről beszélünk : [link]

Hát nem tudom még tegnap 1-te egyszer adott magáról élet jelet ami annyit takar hogy behozta hogy éppen bootolja a Windowst de utána azt írta sorry valami nem kóser .

2015. dec. 25. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!