Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ipad 10,5 vs Ipad PRO 10,5...

Cman0605 kérdése:

Ipad 10,5 vs Ipad PRO 10,5 (2017). Sziasztok! Egyetemre kellene egy tablet, amin lehet lehet rajzolni, jegyzetelni, CAD programokat használni, hasonlók. Mennyire lehet használni ezeket a funkciókat tanulás és mindennapi használatra?

Figyelt kérdés
Ez a két tablet közül, tudom hogy a PRO rendelkezik ezekkel a funkciókkal, viszont a “kicsi” is tudja? Ha igen akkor, nem éri meg a dupla árat a PRO nekem. Szöveg és táblázat kezelésre is alkalmasak? Van valakinek tapasztalata a 2 tablettel, esetleg más Ipaddel, amire lehet írni, jegyzetelni?

2017. okt. 14. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Az iPad pro árán már majdnem veszel egy macbookot ami súlyban és méretben nem sokkal eltérőbb de a CAD használathoz mindenképp praktikusabb (ha egyáltalán lehet normálisan használni a CAD programokat iPad Pron),
2017. okt. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
229. 000. Ft az iPad Pro. A 128 gb + cellular majdnem 300.000 Ft. Ennyiért egy alap Macbook-ot vagy egy Air-t kapsz. A rendes Pro fél millánál kezdődik. Nekem mindkét tablettal van tapasztalatom egyébként. Nekem Pro van, kisebb tesóimnak sima. Gimitől kaptuk ingyen. Természetesen lehet a simával is szöveget szerkeszteni stb., de a Pro képe szebb és ez a gép jobb tervezési célokra. A Pro komolyabb, nemcsak a nevében.
2017. okt. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Diákkedvezmény + áfa visszaigényléssel kitudod hozni 350-370 körül a pro-t.

Mivel konkrétan nem írta le, hogy melyik CAD kéne fusson az iPaden így nemtudom de például ArchiCAD-nek csak modellnézegetője van iPad Pro-ra. A teljes alkalmazás nincs rá így tervezni sem tudsz rajta.

Akkor most melyik éri meg jobban: venni egy iPad Pro-t ami nem is jó arra amire kell vagy egy kicsit hozzá dobni és venni egy gépet amin stabilan fut?

2017. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy nem volt teljesen egyértelmű,de nem laptop kell,van laptopom.Egy tabletet szeretnék,amiről tudok tanulni. Legfontosabb funkció nekem az,hogy tudjak rá jegyzetelni,mintha füzetbe írnék,ábrákat készíteni,stb. Esetleges tervezés, CAD programok használata másodlagos,egyfajta extra, de egyértelmű,hogy tableten nem lehet maradéktalanul kivitelezni ezt még.
2017. okt. 14. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
iPad mániás vagyok (évek óta ez a fő computerem – van amúgy mellette 27 inches iMacem és Lenovo laptopom is –, és az a tapasztalatom, hogy a tollal írás jópofa, de hosszú távon nem lehet így rendesen jegyzetelni, hanem inkább gépelve jobb. Mindazáltal az iPad Pro jobb, de ha most vennék, elgondolkodnék egy 12,9 inches példányon, mert jó ez a 10 inches kijelző csak már kicsi.
2017. okt. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!