Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hol találok tekercselőt...

Hol találok tekercselőt Budapesten?

Figyelt kérdés
Fúrógép állórészét kéne újratekercselni, ill. forgórészét bevizsgálni. Vannak még műhelyek, ahol tekercseléssel foglalkoznak?

2017. okt. 15. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A VIII. kerületben a Rökk Szilárd utcában van egy, ha a Gutenberg tér felől mész, akkor a bal oldalon, egy pincehelyiségben.
2017. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, megnézem!
2017. okt. 16. 22:08
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam két helyen is: sajnos nem csinálják meg a fúrógépem tekercseit (álló- és forgórész is rossz volt), mindkét helyen azt mondták, hogy pár éve nem nagyon foglalkoznak már kéziszerszámok tekercselésével, leginkább azért, mert olyan olcsón lehet újakat venni, hogy nem éri meg a tekercselésükkel való munka. Ezen kívül sokhoz speciális, egyedi szerszám is kell. (Mondjuk egy szétszedett fúrót azért láttam az egyik helyen.)


Inkább nagyobb motorokkal foglalkoznak, nekem úgy tűnt elég sok munkájuk van, tele volt a műhely...


Leírom az elérhetőségeiket, hátha másnak hasznos lesz:


Az egyik, amit az első válaszoló is írt, a Rökk Szilárd utca és a Kis Salétrom utca sarkán van (VIII. kerület). Nyitvatartás: H-Cs: 8-17, P: 8-13.


A másik, amit találtam, az pedig a Dob utca 58. alatt, a VII. kerületben. Nyitvatartás: H-Cs: 8-17, P: 8-14.

2017. okt. 19. 08:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Itt is van egy:


Budapest XIII., Tátra utca 8.

Tel.: (36-1) 330 7202, (36-1) 329 2450

Mobil: (+36-20) 37 66 004


[link]

2018. jan. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!