Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Android vagy Windows tablet?

Android vagy Windows tablet?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Ti általában mire használjátok a tableteteket?
2017. okt. 16. 15:53
 1/8 MR.X. ***** válasza:
52%
Az android 1000x sokoldalúbb mint a windows. Amondó vagyok, hogy a windows maradjon csak a PC_n. Lefekvés előtt, hogyha lusta vagy már gépezni akkor jó. Vagy üzleti\munkahelyi segédeszköszként is jól funkcionál!
2017. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
soha többet windows-os telefon/tablet.
2017. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És melyik mennyi időt bír ki töltés nélkül? Van különbség? Skypeolni melyiken jobb?
2017. okt. 16. 16:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ha tablet akkor Android. A két hozzászólt. annyiban kijavitanám hogy a Tableteken nem Windows Phone környezet fut hanem asztali.

Viszont mivel asztali. A Windowsos tabletek harvere gyengécske hozzá. Nekem volt. És többet nem szeretnék Windows tabletet. A Windows tabletek ott kezdődnek hogy Lenovo Yoga vagy hasonló. ami 150-nél kezdődik. Tehát a 40E Ft-os windows tableteket felejtsd el, Mert semmiren nem jó. Akkor már inkább egy Androidos huawei. Vagy egy használt notebook. Ha windowst szeretnél.

2017. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Tab A (6). Igazi PC-tablet, kiváló, de nem olcsó. Androidos.

[link]

2017. okt. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az androidos tökéletes, nekem pont úgy működik mint a telefon csak sokkal jobb a nagyobb kijelző miatt.
2017. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem windows-os 2 in 1 notebookom van, de inkább vettem volna sima androidos tabletet ennyiért. A win nagyon szar, szenvedés, az áruházból letöltés néha megy, néha nem, frissítés bizonytalan, saját magát lekorlátozza utána meg saját maga sem tud hozzáférni.Nekem sajna egy céges program csak win-en fut azért kellett, de ha neked nem kell feltétlenül windows valami miatt, akkor Android, azzal sokkal jobban jársz.
2017. okt. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen andoroidos a jobb, kiforrottabb technika, volt Windows-os mobilom, álmomban ne jöjjön elő.
2017. okt. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!