Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a mentett fájloka...

Hogyan tudom a mentett fájlokat (képek, videók) "kimenteni" egy hibás gépből?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom a megfelelő szakszavakat, de a Windows 10-esem teljesen leállt és kipróbáltam a lehető összes opciót, de úgy látszik menthetetlen, nem tudom megnyitni. Az utolsó opció az alaphelyzetre állítás, de így minden nullazodik, ami nem gond HA előtte valahogy le tudom menteni a személyes fájlokat (zenék, képek, videók stb) egy pendrivera (vagy máshova ha lehet, nem tudom). Nem gond ha az alkalmazások nem menthetőek, de ha igen az persze csak jobb. meg tudom csinalni ezt egyedül valahogy? Ha nem hova vigyem? Szerelő elmenti? (Még nem volt semmi problémám a gepemmel, ha igen, magamtól meg tudtam oldani)

Köszi.



2017. okt. 22. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem indul el a win, akkor nem tudod lementeni, csak másik gépről, vagyis ha át van téve a winyo.

Nem ajánl fel olyat, hogy rendszer visszaállítás korábbi időpontra? Mert akkor megoldódna talán.

2017. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De megpróbáltam, de akkor is vagy azt írta hogy nincs ilyen, vagy tálat egy korábbit, végzett a procedúrával, aztán újra indítva ugyanúgy problémája volt. Próbáltam kódokkal is, és teljesen végig tudtam írni híba nélkül, mégis újraindítás után ugyanazzal üdvözölt. Nem tudom mi a baja. 7-esre se tudom visszatérni mert "nem található"
2017. okt. 22. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Megvan a telepítő cd? Mert ha van, akkor elindítva lehet javítást végezni, vagy nyomogasd az F8-F9et, előjön ilyen rendszer ablak, és javítást válaszd.
2017. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
live cd-vel meglehet csinálni
2017. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
windows 7 live, azzal próbáld meg kiírod ISO-ba (képfájl) és arról bootolsz be
2017. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnátok többet mondani erről a live cd-ről legyszi? Tetszik az ötlet
2017. okt. 22. 21:38
 7/7 anonim válasza:
100%

[link]

Itt egy rövid leírás, ez mondjuk pont "Hirens boot" ezt is megpróbálhatod de szerintem neked windows 7 live cd kell, hirens kékhalálozni fog

2017. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!