Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tudtok mondani ingyenesen...

Tudtok mondani ingyenesen hívható belföldi (tehát mobilról is ingyenes) telefonszámokat tesztelésre? (NEM trollkodásra)

Figyelt kérdés

Jelenleg maszekban mobilokat és dect-telefonokat buherálok, és felmerült az igény, hogy jó lenne pár olyan telefonszám, amit ingyenesen hívhatok, s tesztelhetem, hogy működik-e a GSM-modul, jó-e a hangszóró, stb.

Olyan lenne a leginkább ideális, ami géphang, aránylag folyamatosan ad jelet, s nem bontja a kapcsolatot magától.


Külföldön vannak ilyen számok, pl:

[link]

De sajnos ezek közül a nemzetközi zöld számok se ingyenesek akkor, ha mobiltelefonról hívom őket. (mivel a gyakorlat embere vagyok, ki is próbáltam egyet, s sajnos tényleg egyből eltűnt ~100 Ft az egyenlegemről :/ ; utána meg leírásban is megtaláltam : [link]


Eddig 2 olyan számot találtam, ami a minimum kritériumoknak megfelel (belföldi zöldszámok), de egyik sem 100% tökéletes, bár alap teszthez elmegy:


06-80-188-288 : Ez az Invitelnek egy kínai ügyfélfogadója. A hátránya, hogy a szokottnál is rosszabb a hangminőség és nem folyamatos a beszéd/hangjelzés.


06-80-222-111 : Ez már egész jó lenne, ilyesmire gondolnék... de ez sajnos - mivel fax szám - 12 másodperc után bontja a hívást.


Egyenlőre ezekkel elvagyok, de kíváncsi vagyok - már csak maga a kíváncsiság is hajt egy ilyen lista összegyűjtésére -, hogy milyen ingyenesen hívható géphangok léteznek!


Tudtok ilyeneket írni?



#ingyen #telefonszám #T-Mobile #hívás #zöld szám #Invitel #fax #hívószám #nemzetközi telefonszám #balszerencse hívószáma
2017. okt. 23. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen volt a pontos idő, nem tudom még létezik-e ilyen, érdemes megnézni.
2017. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Állítólag SAJNOS már megszűnt ez... ahogy eddig a neten láttam.

Pontos idő, "az ön hívószáma", stb.... =( Magyarországon már nincsenek ehhez hasonló számok.

2017. okt. 23. 02:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Vagyis létezik : [link]

=(

De baromira nem ingyenes >(

Egy pár perce próbáltam ki.

2017. okt. 23. 03:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A szolgàltató ügyfėlszolgálati telefonszámai.
2017. okt. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!