Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok mondani főként...

Barna Rolan kérdése:

Tudnátok mondani főként külföldi (angol), de akár belföldi egyetemeket/főiskolákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idén végzek középsulival, de maradok továbbképzésre 1 évre. Tudnátok olyan főként külföldi,d e akár magyar sulit, ahol tanítanak grafius designer/tervező szakot, vagy hasnolót?


(pl. játékokhoz modellező, vagy ilyenekre gondolok)


-Itthon, ahogy néztem ez kimerül a webszerkesztőben a grafikus, de nem néztem meg mindet.


-Igen, én is kerestem googleba angolul és magyarul is, de olyat nem találtam ami kelett volna. Annyi lenne, hogy ne merüljön ki egy sima webszerkesztőben, hanem legyenek benne mélyebb ismeretek is. (pl cinema 4d, photoshop és egyéb grafikai "designer" programok ismeretei is)



2016. szept. 15. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátom itt Dániában Multimedia Design-t tanul, az Adobe Creatice Cloud programcsaládot ismertetik meg velük.
2016. szept. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!