Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » MacBookhoz érdemes egeret venni?

MacBookhoz érdemes egeret venni?

Figyelt kérdés

Új MacBook tulajdonos vagyok. Eddig egy régi samsung laptopom volt, amit egy olcsó egérrel használtam, ami nem akar a MacBookkal működni (fura, mert egy másik MacBookkal még múltkor jó volt).

Most dilemmában vagyok, hogy vegyek-e egy microsoft márkájú egeret a géphez. Eddig mindig egeret használtam a régi laptopomhoz, de lehet, hogy a Machez felesleges, mert a trackpadnek annyi féle funkciója van.

Ti mit ajánlanátok? Ti használtok hozzá?

(Apple egeret régen szerettem volna hozzá, de gyakran le szoktam verni az egeret, így nem akarok egy olyan dragaságok szétcseszni.)



2017. okt. 24. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy apple egeret.


Mondjuk jó drága.


Sima egér olyan 3-4 körül is van, de azt hiszem apple egér az olyan 20-30.000.


De jó.

2017. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem felesleges lenne, ezért nem is vettem hozz MM-t. Egyszer próbáltam, baromi kényelmetlen volt, így, ha kéne egér akkor se olyat vennék. Trackpad teljesen megfelel mindenre. Van egy 3k-s vezetékes Logitech egerem. Havi 2 óra játékhoz pont megfelelő.
2017. okt. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vettem annó, de akkor még játszottam is. Még megvan (Microsoft wireless), de vagy két éve szerintem nem nyúltam hozzá, nem is hordom, felesleges.
2017. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én MagisMouse2-t használok, szeretem,


Pro:

- egy feltöltéssel hónapokig bírja

- szép design

- ugyanazok a funkciók elérhetők, mint a trackpadnél


Kontra:

- drága (30 ezer forint körül kapható)

- túl lapos, béna a fogása, ezért kényelmetlen

2017. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!