Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy idő...

Miért van az, hogy egy idő után a füles/fejhallgatóról csak az egyik részéből jön hang? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Már nem tudom, hányszor kellett újat vegyek mindkettőből, leginkább fülesből, mert egy idő után mindig ez lett. Miért van ez? Javítható? Túl sokat használom őket és azért? A fülest nagyon gyakran szoktam, csakis zenehallgatásra, a fejhallgatót pedig, ha laptopon vagyok.

2017. okt. 30. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
...ami nem olyan gyakori, de azért használva van. :D
2017. okt. 30. 22:01
 2/4 anonim válasza:
Nálam is mindig ez van. Egy hete vettem egy vadi újat, és máris elromlott. Valószínű hogy azért, mert állandóan össze gabalyodik, és a benne lévő "cuccok" szálak, elszakadnak.
2017. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Captain Logic ***** válasza:
Megtörik a kábal. Minősége cuccot kellene venni, aminek erősebb kábele van.
2017. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Sony SBH bluetoth fülest használok. Már 3 éves és még tökéletes. A hangja is nagyon jó.
2017. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!