Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Valaki kérem segitsen. Hogyan...

Valaki kérem segitsen. Hogyan tudom törölni a Badoo profilomat?

Figyelt kérdés
A haverjaim szórakozásból elvették a telefonomat, és csináltak nekem egy Badoo profilt a facebookomon keresztül. Itt meg van adva a lakhelyem, és jópár fotom... Viszont nem tudom az ehhez tartozó jelszót. Mivel kapcsolatot bontottam a facebookom és a Badoo oldal között, a képeim fent maradtak, de a jelszót nem tudom. Hiába kérek ujat, nem érek el vele semmit, és az oldalt nem tudom törölni... Mit tudjak vele csinálni? Valaki segitsen kérem, mert nagyon fontos lenne...
2017. nov. 1. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

regisztrálj újra fb-on keresztül

aztán töröld

2017. nov. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ha ujra facebookon keresztül lépek be, akkor sem tudom a jelszót, mert a facebookosat nem fogadja el...
2017. nov. 1. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

nem belépsz

regisztrálsz

2017. nov. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!