Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van olyan digitális rajztábla...

Van olyan digitális rajztábla amit nem kell a géphez kapcsolni? Es ugy is megmaradnak a rajzok benne? Ha igen akkor kérlek küldjetek linket is.

Figyelt kérdés

2017. nov. 7. 20:13
 1/5 Ttibo ***** válasza:
Tablet+rajz program
2017. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nincs is direkt rajz tábla?
2017. nov. 7. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nincs, a tabletre rajzolsz érintőceruzával. De nem lesz olyan, mintha rendes digitalizáló táblával rajzoltad volna. Messze nem. Talán az iPadek érzékelnek nyomást, a többi nem nagyon. És lehet olcsóbban kijössz, ha veszel egy olcsóbb laptopot meg egy Wacom táblát, mintha vennél egy iPadet meg hozzá egy programot (az ingyenes programok listájával és minőségével nem vagyok tisztában, ha vannak) és egy jó tollat.

Én egy régebbi asus tableten próbáltam rajzolni, de nem volt értékelhető.

2017. nov. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Van még egy lehetőség: a Wacomnak vannak smart padjai meg pen tabletjei, melyekre fizikailag rajzolhatsz, de azonnal digitalizálja is a vázlatokat. Vezeték nélkül csatlakoztatható pl. a telefonodhoz, szóval nem feltétlenül kell hozzá gép. De az is rettentő drága technológia.

2017. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az ár nem légyeges és nagyon hasznos volt a válaszod. (#2)
2017. nov. 8. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!