Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Videókártyát cseréltem egy...

Sebestyén Tihamér kérdése:

Videókártyát cseréltem egy GT740-et cseréltem le egy MSI GTX 1060 6GB GAMING X-re. Nem érzem az igazinak. Újra kellene telepítenem az OP. Rendszert? (WIN 10 64bit) Se witcher3-nál se GTA V-nél nem vagyok megelégedve vele.

Figyelt kérdés

Gigabyte H270-GAMING 3

i5 7600

ddr4 2400MHZ 16gb ram

500gb hdd,120gb SSD

Meg másodlagos GPU GT 730



2017. nov. 9. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Driver friss?


Monitor nem az alaplapba van dugva?

2017. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szántóvető ***** válasza:
a gt 730-tól meg is szabadulhatsz,nem kell az oda.nem kell újratelepíteni semmit.a beépítés körül lesz valami,vagy driver gond.a tápcsatiról elláttad árammal a karit?
2017. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen minden friss és ellátam a tápcsatival is. Én is driver problémára gyanakodok. Tegyem újra a drivreket? Hátha az megoldja a problémát?
2017. nov. 10. 15:13
 4/5 szántóvető ***** válasza:
menj fel az nvidia honlapjára,ott van online scanner és le is töltődik a megfelelő driver.
2017. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AltaiRJani98 válasza:
0%

Szia! A 1060 nem a legjobb vidikari, inkább cseréld el egy GTX 950-re az egyik haveroddal, tuti h van valakinek. Processzorból egy i5-6400 at ajánlok, a mostani 7600-at is cseréld el az illetővel. De ha már itt tartotok cseréljetek gépet, ez a legegyszerűbb megoldás. A 2. monitorodat is add oda neki, de a winchestereket cseréljétek ki csere előtt.

UI.: Én hiszek önmagamban, hiszek a keatitásomban, és hiszek abban, hogy én baromi jó vagyok, mind producetantaban, mind produckióban és mind előadásbódban.

Leesett a ku ku ku ku ku ku ku ku ku ku ku ku ku...

2017. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!