Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GV-R4650c-1GI videóká...

Gigabyte GV-R4650c-1GI videókártyát nem látja a gép. Megoldás?

Figyelt kérdés
Windows 7 64 bites gépembe raktam bele a fent említett videókártyát csakhogy nem ismeri fel a gép. Felpörög de ha a monitort próbálom rákötni sötétség. Csak alaplapi vidikártyól megy. Illesztőprogramot frissítettem a GB oldaláról letöltve de a probléma továbbra is fennáll. Mi lehet a megoldás?

2017. ápr. 13. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Állítsd át a bios-ban,hogy a PCI-e-es legyen az elsődleges.
2017. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi amit írtál. Megcsináltam azt amit mondtál és odáig eljutottam hogy most már látja a gép,de ismeretlen eszközként jelöli meg az eszközkezelőben. Esetleg még valami ami segíthet? :)
2017. ápr. 13. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már eljutsz addig,hogy a win betölt és felismeri a hardvert, onnantól csak egy illesztőprogramra van szükség.

Az AMD oldalról le tudod tölteni, de amire érdemes odafigyelni, hogy legújabb netfx szükséges lehet a telepítéshez.

2017. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A windows eddig is betöltött csak mielőtt nem írtál addig nem is látta a videókarit. Miután megcsináltam amit írtál ahogy azt írtam ismeretlen eszközként jelenik meg a kezelőben. Az illesztőprogit letöltöttem amiket az AMD oldalán találtam de semmi. Ha megkérhetlek tudnál linkelni egy hozzá való progit?
2017. ápr. 14. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Milyen alaplapban van?

Milyen op.rendszer fut a gépen?

2017. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az alaplap neve ASRock 960GM-GS3 FX

Az oprendszer pedig Windows 7 Ultimate x64 bites.

2017. ápr. 14. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:

ezzel próbáld meg

[link]

2017. ápr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezer köszönet! Most már felismeri a gép és látja is. Csak hogy most meg minden játék akad mint állat.. :o
2017. ápr. 14. 15:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kártya nem egy erőművész.....
2017. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!