Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Lehetséges az, hogy a babaőrző...

Lehetséges az, hogy a babaőrző fogjon más rádió adást is?

Figyelt kérdés
Mert az egyik éjjel,egy oroszul beszélő férfi hangját hallottam.Hosszan beszélt.Lehet valamelyik kamionos rádióját fogta be.Nem tudom,de még így soha nem jártam.
2010. jún. 1. 11:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen elképzelhető!

Mi anno azzal szórakoztunk, hogy azokkal a régi adó-vevőkkel taxikat rendeltünk, anélkül, hogy diszpécsert hívtuk volna :)


Szóval ez alapján könnyen elképzelhető, hogy egy cb rádió pont azon a frekin volt, amit a babőrző használ.

2010. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hallottam már ilyen esetről, szerencsére nem a családunkban történt, frászt is kaptam volna. De megeshet.
2010. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát ez LOL
2010. jún. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Mint amit első válaszoló ír.

Bizarr, de nálunk is volt már rá példa. Éjjel, tiszta időben egyébként sima rádión is többféle adás jön/jöhet, szélsőséges értékeken - egyszer RAI rádióadását, máskor valami délszláv adást sikerült behozni.

2010. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Jelek című filmet, ott még az UFÓ-kat is hallják a bébi örzővel :D
2010. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a mienk befogta egy másik család babaőrzőjét (lakótelep). Le is cseréltem, mert frászt kaptam tőle. Ha egy frekvencián vagytok és a közeledben megy,akkor szerintem befoghat bármit - főleg a gagyibb típusok
2010. jún. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Vagy lehet, hogy volt egy oroszul beszélő férfi a babád szobájában, erre nem gondoltál?:D
2010. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem csak az olcsóbb típusok ilyenek. Mi lakótelepen lakunk, nagyon közel vannak egymáshoz a házak és egyszerően nem találtunk olyan bébiőrt, ami ne vette volna valamelyik szomszéd jeleit. Ezért inkább bekameráztuk a gyerekszobát és most a házimozin hallgatjuk éjjel, ha felkel a gyerek. 5 különböző márkájú, komolyságú bébiőrt próbáltunk ki, már Bécsben is vettünk, hogy hátha az más frekin működik. Nem jött be. Lehet, hogy csak mi vagynuk ennyire rossz helyen, de már többször kérdeztem a párom, hogy hogy lehet, hogy másnak működik, nekünk nem...
2010. jún. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Persze, ezek simán be tudnak fogni ezt-azt. Amikor kicsi voltam, öcsémmel kaptunk egy játék walkie-talkie-t, és mindig fogtuk rajta a taxisokat, mondjuk ők nem hallottak minket, csak mi őket (kiderült volna, ha hallanak minket, mert mindig dumáltunk nekik de nem volt reakció :D)
2010. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hallgattunk már rajta Himnuszt évnyitókor, Barátok köztöt, rádiót, másik gyereket és taxist is, ahogy vette fel a címeket... ;-)
2010. jún. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!