Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek az Arduino hány...

Szerintetek az Arduino hány éves kortól való? Illetve milyen korúaknak való?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná mi az az arduino: egy lapka amit gépen kell beprogramozni és motorokat tud vezérelni ledeket meg szinte mindent ami elektronikus csak kellenek mellé olyan eszközök illetve tudni kell beprogramozni(nem ez a grafikus felületű dolog, hanem konkrét programozás kódokkal). Ennél bonyolultabb, de most így közérthetően leírtam.

2017. nov. 26. 20:19
 1/4 Szirty ***** válasza:

Amikor sz érdeklődés és a készség kialakul.


Úgy nem fog menni hogy elé rakod hogy nesze Arduino, használd!

2017. nov. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Arduino még korai szerintem. Először nem árt, ha van némi elektronikai alapismerete, például miért kell ellenállás, kondenzátor, tranzisztor, FET, dióda; hogyan kell feszültséget, áramot, teljesítményt számolni stb.


Kezdésnek rakjon össze egy egyszerű villogót, kivezérlésjelzőt, dobókockát és értse is meg, hogy ezek hogyan működnek. Majd ezután ráér az Arduino.

2017. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak is a kérdésre, ha van, aki elmagyarázza neki érthetően a programozást, akkor 12 évesen neki lehet kezdeni.
2017. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azthiszem rosszull fogalmaztam meg, mert nem úgy egy gyereknek. Hanem magamra gondolok. Most 18 vagyok és nagyon részálltam erre meg az egész robotikára illetve ellektronikára.
2017. nov. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!