Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fülhallgató jó ár/érték arányban?

Fülhallgató jó ár/érték arányban?

Figyelt kérdés
Eddig egy Skullcandy fülesem volt, amire nem volt panaszom, de mostanra már csak az egyik oldala szól. Tapasztalat alapján milyen fülest ajánlanátok? Valamint honnan érdemes rendelni? Hétköznapi használatra lenne, nem kell hozzá semmilyen kiegészítő.

2017. nov. 28. 15:41
 1/3 anonim válasza:

Steelseries siberia 200

Viszont ezt ne a mikrofonja miatt vedd, de nagyon tisztán és szépen szól, a basszusa is jó.

Ajánlanék razert, de azt csak 20+ felett találsz elfogadhatót.

2017. nov. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de attól tartok rosszul fogalmaztam, nem fejhallgatóra hanem a kis earpodokra gondolok, nem tudom, erre mi a helyes magyar megfelelő :D
2017. nov. 28. 15:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ööö, azt azért leírhatnád, hogy mégis mennyi pénzed lenne rá, mert az határolná be igazán a dolgot. Olyan helyről rendelj, ami nem csak webshop, hanem van "kézzelfogható" boltja is, hogy ha később baja lenne a fülesnek, akkor tudd hová visszavinni. Én pl. a Mediamarktot tudon ajánlani. Nem ők a legolcsóbbak, de viszonylag gyorsan intézik az efféle ügyeket. Én pl. vittem már úgy vissza fülest, hogy két nap múlva már szóltak is, hogy cserélik a terméket, mehetek is be érte akár azonnal, de levásárlást is kérhetek.
2017. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!