Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a legolcsóbb és "legjob...

Melyik a legolcsóbb és "legjobb" ár/érték arányú fülhallgató?

Figyelt kérdés
Valaki tudna írni egy jó füllhallgatót, ami a lehető legolcsóbb? Mindegy milyen márka, gumiharangos előnyben, de ha másik az sem baj. A minőségre annyira nem vagyok érzékeny, basszus legyen valamennyire, azért tiszta legyen, és ne recsegjen.

2016. nov. 9. 21:15
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Mennyit vagy hajlandó rákölteni? Annyiból, hogy legolcsóbb, nem tudunk gazdálkodni. Egy kettőszáz forintos ebayes vackot nehéz megverni árban.


Én hatezerért vettem több mint két éve egy fülest Kínából (mp4nation.com, a típus SoundMagic pl21, 6000Ft volt). Árához képest fenomenális, itthon kaphatókból 13-15e forintosnak felel meg. 10e alatt nem is kell vámoltatni. Azóta egyedüli baja, hogy a derékszögű dugasz megtört.

Ha tudsz várni egy hónapot a postára és nem érdekel, hogy nincs rá garancia, akkor jobb kütyüket lehet így kifogni.

2016. nov. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb baj, hogy sürgős lenne. Pedig nézegettem eBayen. De tudom, hogy mégis ott érné meg, úgyhogy lehet ott veszek.
2016. nov. 9. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amilyen becéloztál magadnak, arra ki lehet fogni akár pusztán 1200Ft-ért egész jó Maxell fülest, gumiharangost. Érdemes körülnézni, és én a helyedben normál áruházból venném a környékedről, 10ezer alatt legalábbis van három munkanap gari, így nem kidobott lóvé, ha azonnal kiderül valami bibi.
2016. nov. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sosetom válasza:
10.000 ft alatt fülest venni merénylet a halló idegek ellen.
2018. febr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!