Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem kézbesíti a messenge...

Miért nem kézbesíti a messenger egy adott embernek az üzeneteket mikor látom, hogy aktív tehát van internetkapcsolata?

Figyelt kérdés
2017. dec. 8. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék ebben az aktív dologban. Nekem is sokszor azt jelzi ki hogy aktív vagyok azt közben nem. Egyébként kézbesíteni akkor nem szokta hogy ha nincs internete az embernek vagy letiltott- bár ha jól tudom ha letiltanak akkor egyáltalán nem is látnád sehol az embert csak eltűnne a fbodrol
2017. dec. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet, h a messenger nem lép fel a netre, attól függetlenül, h a telefonod rákapcsolódott. Ilyenkor kell neki némi idő. Meg az utóbbi hétben kb 2x globálisan több országban behalt a Msgr, szóval nem lepődnék meg semmi újabb hibán :T
2017. dec. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
viszont van olyan opció is, hogy "nem fogadok tőle üzenetet" ilyenkor még látható ha fent van
2017. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 AnimeFredy válasza:
Na és mondjuk az illető személynek azt irja ,hogy online és te irsz neki de mégse kézbesiti és tutko nem tiltott akkor az miért van?🤔
2021. júl. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!