Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » EBay rossz célország, mit...

EBay rossz célország, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
szóval valamiért a csomagomat Bulgariaba küldték... a csomagkoveto szerint az a cél állomás és már két hete ott is van. ilyenkor mit tudnék tenni? az eladónak már írtam de nem válaszol... nekem nagyon fontos lenne ez a csomag. ha valaki járt már hasonlóan kérem segítsen. vagy esetleg ha a bulgár postának írok ők tudnak segíteni?

2017. dec. 9. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Te adtál meg rossz célországot? Vagy önállóan voltak ilyen kreatívak? Azért nem mindegy, mert ha te rontottad el, neked kell utánamenned, ha ők, akkor az eladó feladata lenyomozni és visszahívni. Lehet még az Ebayt is kérdezni.
2017. dec. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szinte naponta rendelek az ebayrol ott be van az állandó címem beállítva, itt sem kellett külön megadnom szóval ők rontottak el valamit... csak ha nem válaszol az eladó nem tudom mit tehetnék még.
2017. dec. 9. 09:08
 3/3 A kérdező kommentje:
az eBay írt hogy Dec 13ig várjak ha nem válaszol az eladó visszafizetik a pénzem. csak nekem sajna az áru jobban kéne
2017. dec. 9. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!