Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szénmonoxid jelzőt, hogy...

Szénmonoxid jelzőt, hogy lehet átmenetileg kikapcsolni, lefedni, hogy me jelezzem be az E cigi gőzére?

Figyelt kérdés
Albérletben előre be volt szerelve és nem látok kikapcsoló gombot. Buherálni nem szeretném, az megoldás ha letakarom egy szendvics fóliával?

2017. dec. 10. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Vedd ki belőle az elemet!


De az e-cigi gőzében van szénmonoxid? Nem hiszem, mivel nem égés van, hanem porlasztás.

2017. dec. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zzzoli ***** válasza:
82%
Nem jelez be az E-cigire.
2017. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam, füstjelző ez. Hát múltkor, itt ültem alatta és próbálgattam az e -cigimet, amikor elkezdett csipogni, majdnem szívrohamot kaptam, olyan hangos volt, de fél perc után abbahagyta. Elv. a propilén glikol gőzre beriaszthat, mert nagyobbak a részecskék. Most más össztételű liquidet használok, de nyitott ablaknál használom a lakásban, amihez elég hideg van, ezért kérdezem. :)
2017. dec. 10. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Tulajtól kérdezd meg, mi volt a szándéka vele. Lehet, hogy direkt nem szeretné, ha a lakásában dohányoznának, azt meg illik tiszteletben tartani.
2017. dec. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
De nem dohanyzik...
2017. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Németországban élek, nem privát személytől bérlem a lakást, hanem cégtől. Itt kötelező az ilyen lakásokba füstjelzőt felrakniuk, az én és a sajat lakásuk védelmében. A szomszed nő cigizik a lakasban, arra nem jelez. En nem cigizek, ez gőz, amit kifujok, de gondolom nagyobb reszecskekből áll ez és beriaszt.
2017. dec. 10. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A füstjelzőkhöz szokott lenni egy kis műanyag takaró burkolat, amivel ideiglenesen le lehet fedni, hogy füsttel járó munkát lehessen végezni. Nagyobb cégeknél is szokták alkalmazni pl. hegesztési munkáknál.

Típusazonos fedőt kell találnod.

2017. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!