Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy lehet a hagyományos irtó...

Hogy lehet a hagyományos irtó hangú panelcsengőt átmenetileg kiiktatni?

Figyelt kérdés
Mikor éjszakás műszak után délután alszom, szeretném, ha ki tudnám kapcsolni. Bosszantó, ha olyankor csenget pont valaki, persze baromság miatt. Sajnos összeköttetésben van a főkapcsolóval, de a csengőnél nincs kikapcsológomb, mint a lakás különböző helységeihez.

2013. jan. 12. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kibontod a csengőt és az egyik kábelra teszel egy kapcsolót. Kb kész is.
2013. jan. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem!! A csengő az automata beltéri egységében van. Onnan szól, nem lehet hozzáférni!!!
2013. jan. 14. 17:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz hozzáférni akkor sehogy.
2013. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szomorú vagyok, de köszi!
2013. jan. 14. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
De most komolyan,ha nem tudsz belepiszkálni akkor hogy gondoltad? Kézrátételel?
2013. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nyilván valami módszer van rá, mert mások is szüntetik meg ezt az orbitális csengőt. Nyilván villanyszerelő kell hozzá. Csak én átmeneti megszüntetést akartam, amikor alszom, nem véglegeset.
2013. jan. 14. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!