Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Tescoban vásárolt hajvasalóra...

Tescoban vásárolt hajvasalóra a garanciát a Tescon keresztül kell érvényesíteni, vagy pedig a hivatalos márkabolton keresztül?

Figyelt kérdés

Tescoban vettünk egy Remington típusú hajvasalót, azonban 2-3 használat után a két lapot összezáró pöcök elromolhatott, mert nem lehet teljesen összecsukni (kb. 1 cm-es rés marad).

Alig 2 hetes.


Igazából a kérdés nem a termékkel kapcsolatos, inkább a tesco garancia működésével. Honlapon nem igen találtam semmit, az ügyfélszolgálatra meg szerintem leghamarabb a kövi héten tudok beugrani.


Kösz!



2017. dec. 14. 07:46
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
És néma vagy, hogy telefonálj, vagy nincs kezed, hogy emailt írj?
2017. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosan! :D

Hiszen, más tapasztalatára voltam kíváncsi, hogy egyből szakszervízbe irányítanak-e stb., de esküszöm, hogy olyan értelmes, témábavágó és hasznos válasz után, mint a tied, nincs is több kérdésem :DDDD


Neked meg annyira nincs életed, hogy mindenbe és mindenkibe belekötsz. Tudod, mit mondanak... ha már segíteni nem tudsz, akkor maradj kussban :)

2017. dec. 14. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Azt is mondják, hogy "Adj egy embernek halat és megetetted egy éjszakára. Tanítsd meg horgászni és megetetted egy életre".

Én most horgászni próbáltalak megtanítani (hogyan járj utána, old meg a problémáidat, mint egy felnőtt), de Te sajnos belefulladtál a vízbe.

Ezek után sokakban felmerülhet a kérdés: kettőnk közül ki a hülye?

2017. dec. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontosan kedves előttem válaszoló,ezt az egy dolgot jól látod,valóban felmerült ez a kérdés,és a válasz természetesen te vagy a "hülye"!
2018. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!