Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy 100 wattos gitár kombót...

Egy 100 wattos gitár kombót lehet otthon is használni vagy azt csak koncerten?

Figyelt kérdés
Egy 100 wattos gitár kombó legkisebb hangerőn elmegy otthonra?

2017. dec. 21. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Minden további nélkül. Ráhangolsz, azt annyi
2017. dec. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Lehet, de nem biztos, hogy érdemes. A csöves cuccokat illik tisztességesen meghajtani ahhoz, hogy a legjobbat hozd ki belőle. Tranyós cuccnak viszont kisebb hangerőn is jó a hangja.
2017. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt már 100 Watt-os tranzisztoros erősítőm. Az egyáltalán nem szólt jól kis hangerőn, a hang részletei teljesen elvesztek. De ez érthető is. Nekem az a szakmai véleményem, hogy kis hangerős használatra kis teljesítményű eszközt vegyél.
2017. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 60, egy 100 és egy 120 wattos tranyós fejem, illetve megszámlálhatatlanul sokat ki is próbáltam. Biztos van olyan, amelyik nem szól jól alacsony hangerőn (nem állítom, hogy nincs), de amiket eddig próbáltam, azok tisztességesen meg tudtak szólalni szobában, próbateremben is. Persze sok összetevője van itt a képletnek... Minőség, hangszín, torzítás, effektek...
2017. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

Zenészmegfejtés: "a hang részletei teljesen elvesztek"

Hangtechnikus megoldás: +3db a közepekre kezdetnek.

2017. dec. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!