Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Módszerek otthoni gitártanulásra?

Módszerek otthoni gitártanulásra?

Figyelt kérdés

Régóta van már egy elektromos gitár itthon, de eddig nem nagyon érdekelt a zene, viszont most úgy határoztam szeretnék megtanulni gitározni.

Miket javasoltok, milyen jó oldalak illetve programok vannak, illetve meg lehet e otthon egyáltalán tanulni normálisan, vagy idővel mindenképp kelleni fog egy tanár?


Elektromos gitárról van szó.



#gitár #elektromos gitár #gitár tanulás otthon
2013. nov. 8. 01:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Teljesen nulláról kezdeném amúgy, más hangszerrel se foglalkoztam ezelött sosem.
2013. nov. 8. 01:52
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Youtube.... videosmart..... itt érdemes nézni tutorial videókat...... gitartab.hu stb... én is otthonról tanultam.... és szerintem jól megy ahhoz képest
2013. nov. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fél éve járok tanárhoz(áprilistól gitározok) és ugyan azon a szinten vagyok mint a barátnőm aki magától tanul már 2 éve,és már kezdek tőle is jobb lenni..ha teheted menj tanárhoz :)
2013. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 emil7 válasza:
az alapokat gitartanarnal,vagy internet.Utanna ha megy a dolog,es ismert eloadoktol akarsz jatszani valamit, akkor youtube-cifraclub,vagy songsterr...
2013. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!