Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni hogy a...

Crazymate kérdése:

Nem tudom eldönteni hogy a laptopom most a windows 10 frissítése miatt csinálja-e ezt vagy csak véletlen egybe esés?

Figyelt kérdés
Van egy sony fejhallgatóm amit ha bedugok a laptopba, akkor olyan a hangzása mintha 2 méterről egy dobozból szólna a zene, de ha tabletről hallgatom ugyan azt a zenét ugyan azzal a fejhallgatóval, akkor szépen szól meg minden... eleinte azthittem mikor gépről hallgattam zenét h elromlott a fejhallgató, de ugye kipróbáltam tablettel és nem így volt... egyéb ötlet? :D csak mert így élvezhetetlen a hangminőség és megőrülök.:) ugye mint említettem pont azóta csinálja ezt mióta frissítettem rajta a dolgokat.

2018. jan. 16. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, h amiatt van nekem a kurzor kezdett el magától mozogni:D
2018. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd át a hangbeállításokat. Ez az utolsó frissítés nekem teljesen elállította az egészet.
2018. jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hangbeállításokba a térbeli hangzás vagy a dolby be van kapcsolva.

Hangerőikon jobb klikk a tálcán - lejátszóeszközök - ott kiválasztod a hangkártyát és duplaklikk.

Javítások, térbeli hang, dolby, stb nézd át és kapcsold ki ami nem kell.

2018. jan. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meglestem de ki volt kapcsolva a dolby meg a térbeli:/
2018. jan. 16. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!