Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért ekkora szar az Invitel?

Miért ekkora szar az Invitel?

Figyelt kérdés
6,66 megabit a garantált,de a legjobb esetekben 1,50 is szokott lenni,szóval akkor a semmiért fizetünk? Lemondani nem lehet,ami a szopacs,hogy két évig nem lehet... Ki van ez találva
2018. jan. 16. 17:25
 1/7 A kérdező kommentje:
A rohadt fb-ot nem lehet megnezni
2018. jan. 16. 17:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg azok....


Mi elég régóta náluk vagyunk(régi szolgáltatónkat is ők vásárolták fel).


Kb. évente előfordul egy 1 hónapos időszak, hogy a helyi szerelő naponta!! jár hozzánk, mert valami nem jó. Vagy nincs net vagy folyamatosan elmegy vagy nem olyan sebességű, mint aminek kéne legyen.


A szerelő pipa szokott lenni, de sajnálom... ez a dolguk. :D Nekem elég ha 10 percig nincs net, már hívom is a központot és jöjjön, mert nem ezért fizetek.


Nemrég váltottunk egy 100 mbps sebességű netre, ez érdemben csak 75-85 mbps-al működik. (letöltést)

Előtte volt egy azt hiszem 80mbps sebességű netünk, az hozta a 75-80 mbps-ot.


Szóval csak parasztvakítás az emelés, szerencsére árban ugyanannyi. Így már nem is érdekel...


Miért nem váltok szolgáltatót és hosszabbítom meg a szerződést, ha nem szeretem?


A városunkban van UPC, Telekom.

Hát... még gányabb, mint az Invitel.

Drágább, sokkal gyengébb feltételek mellett. Szóval kisebb sávszélesség 1,5x vagy 2x olyan drágán!



Digi meg nincs kiépítve.. egy majdnem 20e fős városban!

Jah és ami lényeges, a UPC, Telekom is rosszul van kiépítve. Viharok esetén "no signal.." illetve ebből adódóan is drága.


Anno laktam szegeden is, 2x ekkora sávszélességért, tömérdek csatornáért fizettem kevesebbet a UPC-nél(ott soha nem ment el..), mint most az Invitelnél.

Telekomnál is ugyanez... nagyobb városokban olcsóbb, megbízhatóbb, jobb feltételekkel működik.

2018. jan. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen erről beszélek én is,hogy nem a semmiért fizetünk...
2018. jan. 16. 17:48
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni tavaszra már a Digi tulajdonában lesz
2018. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Komoly? :O
2018. jan. 16. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi nem rég költöztünk és vagy a helyi kis szolgáltatóval köthettünk volna, vagy az Invitellel. Miután előbbit nagyon sokan szidták a házban, utóbbit választottuk.

Nem mondom, hogy tökéletes, de a net pl. sokkal jobb és sokkal megbízhatóbb, mint anno más településen a UPC volt dupla ennyiért. Szóval biztosan települése, meg hálóztja is válogatja ezt. Őszintén kimerem jelenteni, hogy internet szempontjából nekem az invitel komolyan pozitív csalódás volt. Az iptv-vel már kevésbé vagyok elégedett, ami a hd csatornákat illeti, de enélkül még tudok élni (azért e-mailezgetek velük, hogy érezzék a törődést).

A hűségidőt nem kötelező bevállalni, az más kérdés, hogy általában ráfizetés nem megtenni. :)

Tegyél bejelentést! Engem két órán belül hívnak általában. Megegyezünk, hogy este megnézem jó-e már. Majd másnap ismét írok, hogy még mindig nem... :D Ezt játsszuk egy hete kb. Tényleg túlélem HD csatornák nélkül, nem is érdekel az egész, csak a fogyasztók megtévesztésének tartom azzal reklámozni egy csomagot, hogy 36 HD csatorna van, ha azok nézhetetlenek amúgy.

2018. febr. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!