Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Sencor Tv-men miért nem...

Asdfgh12312 kérdése:

Sencor Tv-men miért nem jönnek be a Digitális adások csak az alap 7?

Figyelt kérdés
Minden másik Tv-n a háztartásban bejönnek az adók (kb 100db) de a sencor tv-n csak 7 jön be. Miért? Hangolásnál nemlehet semmit sem megadni neki hogy milyen frekvencián keressen vagy bármit is csak egy keresés gomb van. És csak azt lehet kiválasztani hogy melyik országban élsz és ennyi.

2018. jan. 24. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Már nincs analóg sugárzás. A közszolgálati digitális adókat minden szolgáltató a hálózatán (M1, M2..., Duna..) kódolás nélkül adja, a többihez kell vagy kártyaolvasó (ha a TV-n van hozzá slot) vagy set top box, illetve az ezekbe helyezhető kódkártya.
2018. jan. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezeket a TV szolgáltatódtól lehet venni, vagy bérelni.
2018. jan. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Másik 3 tv hez nincs ilyen kártya olvasó vagy akármicsoda csak direktbe be van kötve a kábel a tvbe azokon a tv-ken bejönnek az adók a Sencor LED (lapos) tv-men nem. Hozzáteszem hogy az összes tv-m lcd vagy led (lapos).
2018. jan. 24. 17:13
 4/13 anonim ***** válasza:

Kiírja, hogy milyen freki tartományban keres?


(Az meglepne, ha bárhol az országban még küldenének ki hálózaton analóg jelet is, vagy TV-be ma nem tennének digitális tunert.)

2018. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
80Mhz-850Mhz között keres ami a szolgáltatóm szerint jó mert 370-850 között kéne keressen de mégis csak az alap 7 csatornát dobja be :/ Symbol ratet és Modulációt nem lehet állítani vagyis én nem találom hogy hol lehetne. Egyszer mintha valami olyasmit láttam volna hogy 64QAM es modulációban keres miközben 256QAM modulációban kéne keressen.
2018. jan. 24. 17:58
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomozz utána kicsit mi az eltérés a DVB-C és a DVB-T között.

Aztán dühöngj.

2018. jan. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Földi digitális a tunered, ha még nem gúgliztad volna ki.
2018. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Meg akarnám oldani a problémát és nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat de még mindig nem jöttem rá a probléma okára.
2018. jan. 24. 19:42
 9/13 A kérdező kommentje:
A Tarr-nál vagyok előfizető ha ez számít valamit.
2018. jan. 24. 19:46
 10/13 A kérdező kommentje:
És DVB-C-n keresztül jön az adás mert a Tarr csak azt kínálja.
2018. jan. 24. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!