Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Fényképezőgépek, kamerák » Melyik a jobb egy jobb? Egy...

Melyik a jobb egy jobb? Egy jobbfajta bridge digitális fényképező, vagy eg alap tükörreflexes fényképezőgép? Melyik készít szebb képet?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nélküled egyik sem. Ha fogalmad sincs róla, akkor teljesen mindegy. Egy bridge több mindenre használható de képminőség terén korlátozott egy dSLR-hez képest, viszont mire egy dSLR-t alkalmassá teszel (gyújtótávolságban stb...) arra amire egy bridge a dobozból kivéve alkalmas, kb. félmilliónál jársz. Mit szeretnél fotózni?
2013. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy belépő DSLR sokkal jobb képekre ad lehetőséget, viszont sokkal kevesebb témára alkalmas, mint egy jó kompakt. Igazából neked kell eldöntetni, hogy sok munka árán kevés, de jó képet szeretnél, vagy könnyedén akarsz kattintani minél több használható fotót.
2013. dec. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

''Melyik csinál szebb képeket?''

ha tudod használni, akkor elég sok fényképezővel tudsz szép képeket csinálni...

viszont képminőség,zajosodás stb. terén a DSLR veri a bridge-t, de egy bride sokkal jobb általános felhasználásra(nagylátó+tele állás, akár még egy drágább modellben van hosszabb és rövidebb záridő is)

ez a dolog nagyban függ a pénztárcádtól... sajnos

2013. dec. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy kezdonek szerintem sokkal jobb egy dragab bridge... azon mar eleg jomanualis bealitasok vannak.. ( az olcsobbakon nem is anyira) tehat bridge es bridge kozt is an kulombseg... asztan a bridge sokkal olsobb.. vegyel bridget.. asztan ha megtetszik a dolog es a penztarcad is engedi majd veszel egy tukorreflexeset es akkor mar tudni fogod hogy miet.. ( nekem segy jobbminosegu bridgem van... nagyonmegvagyok vele elegedve mert fix az obi ja.. igaz egy tukrossnek jobb a kepminosege de egy kezdonel az nem szamit.. mert ha nem ertesz hozza akkor ugyse lesz sok kulombseg...
2013. dec. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mit értesz jobb gépen, de ha a képminőséget, akkor egyértelműen a tükrös a jobb. A bridge-nek csúfolt kompaktokat jellemzően nagyon kis képérzékelőkkel gyártják, melyek képminősége többnyire gyengécske összevetve a 8-10x, vagy még nagyobb felületű DSLR érzékelőkkel.
2013. dec. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Bocsi, hogy nem fejtettem ki e kérdést de már nagyon álmos voltam. Egyébként már jó ideje én is bridge-t használok és vagy egy újabbra akarok váltani vagy egy tükörreflexesre. De én ár úgy látom maradok egy jobb fajta bridge-nél.
2013. dec. 7. 10:12
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok inkorekta 4/6-os válaszolótól megkérdezhetem, hogy milyen bridge gépet használ? Kíváncsi vagyok, hogy melyik vált be.
2013. dec. 7. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!