Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a Play Áruházat?

Figyelt kérdés
Valahányszor rámegyek a Play Áruházra mindíg azt adja ki, hogy be kell jelentkeznem a folytatáshoz a google-fiókommal.Rá is kattintok mindíg arra, hogy bejelentkezés a lehetőségnek kiadott kis ablakban erre ugrik egyet, nem csinál semmit és megint kiadja ugyanezt újra és újra.Aztán átmentem google-ra megnézni, hogy be vagyok-e jelentkezve, mert legjobb emlékeim szerint nem jelentkeztem ki és nem is voltam.Erre megint visszamentem a Play Áruházba, de semmi változás ugyanazt adja ki és huába megyek rá, bejelentkezve a google fiókba, hogy bejelentkezés nem enged tovább.Most még, hova a retekbe kéne bejelentkeznem?Szerintetek ezt miért csinálja?Valami elromlott rajta?

2018. jan. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jó emaillal vagy bejelentkezve. Neki az eredeti kell, amit elsőül regisztrált valaki. Azt te nem tudod felülírni.
2018. jan. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyen telefon (pontos típus, kor satöbbi), hányas android van rajta, gyári rendszer-e, újonan vett telefon vagy használtan, rootolt-e vagy sem.

Ősrégi számítógépen (P4) láttam csak olyat eddig hogy nem engedte használni a google bizonyos funkcióit (mint dashboard, e-mail kliens programhoz cím rendelés, utólag azon is csodálkozom hogy az e-mailekhez hozzá engedett férni), mondjuk arra a gépre egy normális böngészőt se lehet már feltenni.


Ja igen a leírásod alapján kb ennyit tudtam segíteni hogy ezt elmeséltem.

2018. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a play bejelentkezést kér kb azért lehet, mert a telón nincs beállítva a fiók.

Vagy olyan van, ami már nem él.

2018. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az e-mail címnek mindíg ugyanazt használom ha valahova bejelentkezek vagy felregisztrálok és a telefonomhoz csak én férek hozzá szóval még az sincs, hogy más bejelentkezett és úgymaradt, mert azt is megnéutem :(.
2018. jan. 26. 20:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként egy Samsung Galaxy A5-ről van szó a 2015-ösről és már minden baja van most is itt ugrál össze-vissza meg olyan helyeken érzékel ahová nem is nyúltam szóval megérteném ha emiatt lenne le kéne már nagyon cserélni :(
2018. jan. 26. 20:59
 6/8 anonim ***** válasza:
2015-ös az elvileg még nem kellene hogy annyira problémás legyen (bár samsungról beszélünk bármi megeshet), annyit megtehetsz hogy elviszed szervizbe (vagy keresel egy hozzáértő ismerőst) aki kicsit kipucolja meg csinál rajta egy gyári visszaállítást, hátha segít még egy darabig.
2018. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit függő vagyok szóval azért jó sokat volt már használva szóval valahol megértem :D am köszi én is erre gondoltam, majd körbekérdezek tud-e valaki segíteni.
2018. jan. 26. 23:04
 8/8 anonim ***** válasza:
A gugli accountot felvetted a beállításokban?
2018. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!