Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windowsos telefonom van. Nem...

Windowsos telefonom van. Nem tudom használni az áruházat! Hogyan lehet cimet cserélni?

Figyelt kérdés
Van egy windowsos készülékem, de eddig nem én használtam, már van egy microsoft fiók hozzárendelve, de igy nem tudom használni az áruházat, nem tudok le tölteni semmit. Ezt irja: ,, Be kell állitani a családi szolgáltatást,, Én meg ki akarom cserélni a cimet az én microsoft cimemre, de hiába adom hozzá az enyém, ugyan ez az üzenet, a másikat meg nem tudom ki törölni... Lehet frissitenem kéne a windowst, de azt se tudom h kell... Szal a kérdés, h tudom megváltoztatni a cimet? Gondolom azután müködni fog az áruház

2017. febr. 11. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, akié volt a telefon, hogy lépjem be a fiókjába, és törölje a fiókját. Persze ha talált telefonról van szó, akkor kizárt...
2017. febr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kis tesóm csinálta a cimet, a saját adataival és gondolom ezért kell ezt a családi szolgáltatást beállitani, mert ő még kiskorú.. Tudom a jelszót a cimhez, de nem tudom el távolitani
2017. febr. 11. 20:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Windowst h lehet frissiteni?
2017. febr. 11. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A kis tesód ott rontotta el hogy amikor megadta az adatokat azt írta hogy még nem vagy nagykorú.A legegyszerűbb ha csinálsz egy gyári visszaállítást a telón, a Microsoft fiókodban átállítod a korod hogy elmúltál 18 éves majd amikor bejelentkezel a telefonba akkor nem kell szenvedni ezzel a család szolgáltatással.
2017. febr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AntZ ***** válasza:
Gépház > rendszer > névjegy > itt lehet alaphelyzetbe állítani a gépet.
2017. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!