Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A videokártyámat kell telepite...

A videokártyámat kell telepiteni vagy az automatikus?

Figyelt kérdés
Vettem a nyáron egy gtx 750 Ti-t, akkor egy ismerősöm aki ért az ilyesmihez jott és csak betette, nem emlékszem már rá, h kellett telepiteni-e vagy sem, cd-t sem kaptam hozzá (pedig tiszta uj ), most raktam uj windowst, de nem tudom, hogy telepitettem-e vagy nem esetleg kell-e vagy nem kell telepiteni... eddig irta a ccleanerben, h a gépemen 4 gb ram van és gtx 750 TI, de msot csak a 4 gb ramot irja, és ott aholeddig a gtx-et irta, azt irja, h "Szabványos VGA grafikus adapter" .. ezekszerint nincs telepitve a gtx-em? (pedig benne van a gépben), és ha nincs akkor hogy kell, mert cd-t nm kaptam hozzá.. .?

2018. jan. 27. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Ez kell neked.


Geforce experience, nekem is nvidia van.


Ezzel le tudod tölteni a legfrissebb driver-t, havonta jön új kb.

2018. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!