Kezdőoldal » Ezotéria » Feng-shui » A padlófűtésnek tényleg káros...

A padlófűtésnek tényleg káros kisugárzása van?

Figyelt kérdés
Állítólag olyan mintha vízerek lennének a padló alatt.
2010. dec. 30. 08:56
1 2
 1/12 BlackSword ***** válasza:
86%

Ez így nem tudom, hogy mennyire igaz, mert szerintem a fing sunyi egy eszeveszett baromság...


DE: a viszereseknek nagyon nem tesz jót. Ráadásul megemeli a port is, így kisgyerekeknél, akiknek abban a magasságban van az orruk könnyebben asztmát okozhat...

2010. dec. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk 22 éve az van a lakásban és semmi rosszat nem tudnék rá mondani. Szeretjük és nem is cserélnénk ki másmilyenre ,ez jó dolog.Akiknél padlófűtés van ,az mind dicséri.Ja és semmilyen port sem kever föl.
2010. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk is padlófűtés van (szintén 22 éve). Por rengeteg van, az anyukám lába erősen viszeres, de ez szerintem nem a padlófűtés miatt van.
2010. dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Igen sajnos, ez földsugárzáserősítő.
2010. dec. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ha kazán helyett nukleáris reaktor fűti a keringő vizet, abban az esetben a padló közelében nem csak a szálló por mennyisége, hanem a radioaktív sugárzás is megnövekszik.
2010. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Már bocs hol kapható atombojler?
2011. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 2010-12-31 15:26


De csak akkor, ha egykörös a rendszer! Bár akkor meg a 125 Bar-on keringő 305 fokos víz miatt a kínai papucs talpa is leolvad!


XD

2011. jan. 7. 08:09
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves kerdezo: ne hallgass erre a sok ostobara. Semmit nem tudnak ezek a feng shuirol.


a fengshui igaz es ertekes.

A nagybatyam peldaul egesz jol megel abbol, hogy az ostoba mindent elhivo embereket le lehet huzni feng shui tanacsadassal, mely nem vezetheto vissza komolyabb elmeletekre, mint amikor a 4 eves lanyommal elhitettem, hogy a tv hangra kapcsol at...


Na de a kerdesedre a valasz:


a padlofutessel nem a feng shui szerint lehet baj( bar a nagybatyam neked 25 ezres oradijert elmondana h az is baj hogy...)


viszont a baj az talan ott tud lenni( bar nem mindenki erzekeny ra) hogy a por felfele es konnyebben szal mert ugye a foldon levo barmilyen nedvesseg parolog, es viszi fel magaval a port. en mondjuk imadom, mert nincs is jobb mint a torolkozot a foldre teregetni.


Szoval ne a fengshui kornyeken keresgess, mert az baromsag.



( Denes, ha olvasod ezt, akkor nem Zoli vagyok a te kedvenc csaladtagod, hanem valaki mas)

2011. jan. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

És ha igen? Felszedeted a parkettát, kikapod a csöveket, levered a falad, abba futtatsz csöveket és újraépíted a fűtésrendszert?

(ha szenteltvíz fut a csövekben, az talán segít)

2011. jan. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 BlackSword ***** válasza:
67%

"a fengshui igaz es ertekes."

Gondolom az utolsó szó értékes akar lenni...


De hogy ez mekkora kapitális baromság...


Persze hasznos neked, ha fing sunyis boltod van... De egyébként másoknak nem igazán értékes...

2011. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!