Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az eBay ról...

Mi a véleményetek az eBay ról rendelt gitárok csomagolásárol?

Figyelt kérdés
mennyire volt sérült? Érdemes onnan rendelni?

2018. febr. 13. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy piactér, rengeteg eladóval. Nyilvánvalóan nem lehet általános véleményt mondani.
2018. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én onnan nem rendelnék. Egyszer haverom külföldön vett gitárt, repülővel hozta haza, eltört rajta a hangolókulcs, persze nem kemény tokban volt, de dobálgatják a csomagot, szóval én nem vállalnám be. Akár a nyaka is eltörhet és akkor aztán szívás van.

Rendelj muziker-ről az se rossz árban.

2018. febr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer találkozom olyan problémával, ami amúgy nagyon durva!!!

Emeberek százai beszélnek úgy, és hiszik azt hogy az ebay az valami webshop, vagy valami bolt, AHONNAN rendelhetnek. Szerintem még használják is, úgy hogy fogalmuk sincs mit csinálnak.

Az ebay olyan mint nálunk a vatera, jófogás. Egy hirdetős oldal. Ha én töltök fel oda valamit, akkor tőlem vásárolsz. Vagy a vadidegen jóskapistától németországból.

Úgy csomagolja be az eladó ahogy ő gondolja, ha normálisan, akkor dobálhatják akárhogy nem lesz baja, ha trehányul, akkor meg tökmindegy. De mivel fogalmad sincs előre, Semmi értelmes választ nem tudunk adni a kérdésedre.

2018. febr. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor kemény tokban is felejtős?
2018. febr. 14. 07:42
 5/9 Waff ***** válasza:
Ez komoly hogy látatlanból vesz valaki gitárt???Úgy hogy kézbe sem vette, meg sem tapogatta??
2018. febr. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

#3:igen, szóval lutri a dolog, nem tudod ki van a túloldalon.

#5:ez egy nagyon jó megfontolás, ezt én sem tudom hogy lehet, kipróbálás nélkül gitárt venni nagy felelőtlenség.

2018. febr. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6# Pontosan. ÉS azért tegyük hozzá azt is hogy ez nem csak Ebay-re igaz. Akármilyen magyar oldalon/magyar embertől, és pontosan ugyanúgy lutri. Igazából semennyivel nem neccesebb külföldről.

Ha bukod ugyanúgy bukod. Ha segítőkész az illető ugyanúgy segítőkész. Ha át akar verni ugyanúgy átver következmény nélkül.


Lényegében, minden csomagküldéssel bonyolított vásárlás lutri, legyen az a szomszéd városból, vagy kínából.

2018. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy csöves motyót (50-es traynor fej) vettem ebay-ról és a pacák dupla bélelt dobozban és külön a motyó hátuljába becsomagolt csövekkel adta fel a csomagot. Viseltes volt a csomag mire átvettem de teljesen sértetlenül érkezett az áru. Elég durván bánhatnak vele szerintem,úgyhogy én egy értékes gitárt nem vállalnék azért be. Amúgy pedig jeleztem az eladónak hogy extra csomagolást kérek és úgy vásárolok.
2018. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na igen, nagyban függ az eladótól, hogy csomagolja be. Lehet szidni a postát, furárokat, TÉNY hogy ha durván bánnak a csomagokkal. De azért nem elhanyagolható hogy az eladó se viszi általában túlzásba a csomagolást.

Én ha törékenyt adok fel, ÉN gondoskodom róla, hogy úgy becsomagolom hogy dobálhatják felőlem a postáskocsi tetejéről is, nem lesz baja...

2018. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!