Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Karácsonyra kaptam egy arduino...

Karácsonyra kaptam egy arduino uno készletet mert érdekel az elektronika, de a kér désem az, hogy ugye vannak ezek a drónok és engem lenyügöztek mindig is szerintetek lehet egy kamerás drónt vagy akár egy fpv drónak a vezérlőjét megcsinálni?

Figyelt kérdés
Drón vezérlő arduinibol?

2018. febr. 16. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

fpv-re szerintem kevés lesz magában az arduino, de drónt lehet vele, de elég bonyolult lesz.

Kell hozzá PID vezérlés, gyro, accelerometer, RC controller, ESC vezérlés stb.

Nem kezdőknek való projekt.

2018. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Valóban nem kezdőknek való,de majd még foglalkozok az arduinoval úgyis ,ha minden igaz akkor jövőre 9.-ben elektronikás iskolába fogok járni és talán 1 év alatt tanulok annyit hogy legalább neki kezdjek
2018. febr. 17. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Bő egy éve foglalkozok multikopterekkel. Az őskorban használtak atmega168 alapú vezérlőket. Ezek még a vízszintben tartást sem tudták megoldani, versenygépekbe használták őket.

Egy mai modern versenygépen STM32F3/F4 alapú vezérlő van.

2018. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!