Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Elektronikai ajándék karácsonyra?

Elektronikai ajándék karácsonyra?

Figyelt kérdés
Barátommal 9 hónapja vagyunk együtt és mivel semmi ötletem hogy mit vegyek úgy gondoltam mivel a számítógép világában él valamit azzal kapcsolatban vennék , csak az a gond hogy nem tudom mi legyen az . Pendrive az van neki és itt az ötletem ki is merült , valakinek van valami ötlete ? :) (laptopot használ)

2014. dec. 9. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Most jött ki egy szuper játék, csak netes csatlakozással élvezetes, lehet játszani tehát torrent és letöltő oldalak kilőve, egész amerikát be lehet járni autóval, nagy a hype körülötte, vőlegényem is meg fogja venni.


[link]


alul olvashatsz róla leírást.

2014. dec. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nincs oda az ilyen játékokért :/
2014. dec. 9. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Elmentek egy aqua parkba.
2014. dec. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor laptopasztal?

[link]


Vagy valami komoly füles? Gamer egér ? Laptop táska? Hangrendszer? 5.1-es pl.

2014. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én tavaly előtt (13 voltam) laptop hűtőt vettem a nővéreimnek, olyanból cooler master a legminőségibb 5 e. forint maximum.. azóta ezerszer tönkrement volna a gépük, matrac, amikor ágyon használták eldugítja a hűtést!
2014. dec. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!