Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Kinek van Pécsett vagy Budapes...

Kinek van Pécsett vagy Budapesten bármilyen CCT/HUE kontroll képes fotográfiai/video lámpája megtekintésre?

Figyelt kérdés
Fiilex, Arri, KinoFlo például

2018. febr. 19. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Led szalag meg Bluetooth vagy wifi vezérlő kell és Android vagy iPhone appal működtethető.

Kijön fillérekből (néhány ezresből).

2018. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem éri el azt a teljesítményt, s nem homogén a vetett árnyéka sem. Elkezdtem tervezni saját, CREE mátrix alapú példányt, de sokáig tart, mivel pl keret sincs most rá, s szerettem volna kipróbálni néhány dolgot a DMX-el kapcsolatban egy kész példánnyal.
2018. febr. 26. 09:27
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nem éri el azt a teljesítményt,"

Melyiket?

" s nem homogén a vetett árnyéka sem. "

Miért is nem az?

2018. febr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igaz, a vetett árnyék abban az esetben, ha tokozáson belüli RGB ledekről van szó, viszont a fotográfiai fényforrások fényáramát nem éri el, főleg a kompakt Fiilexekét, amiből a kis P360-nak is 90W a valós teljesítménye egy kb 2x2 cm-es chipen. Mondjuk az elsődleges szempont a fotográfiai lámpák esetében számomra a szabványos DMX vezérlésük. Azokkal szeretnék egy két kísérletet.
2018. febr. 27. 09:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy fest bevettem a fogalmazásgátlót az előző két alkalommal. Szóval a vetett árnyék integrált RGB chipes ledszalag esetén valóban homogén-nek tekinthető, főleg ha kap egy nem túl nagy csillapítású mattfóliát. Alapvetően tudom, hogy ezen méregdrága lámpák lemodellezhetők különféle kis fejlesztőeszközökkel, raspberry és arduino, folyamatban is van, csak gondoltam most ha hirtelen valakinél akad olyan CCT/HUE lámpa, ami DMX512 interfésszel rendelkezik, s szerencsére a legtöbb ilyen, akkor egy két dolgot meg tudnék nézni.
2018. febr. 27. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!