Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Zenéléshez vennék kontrollert...

Szabóroland93 kérdése:

Zenéléshez vennék kontrollert 2 konkrét van ami közül nem tudok dönteni egy pár infóval dobjatok meg légyszives melyik és miért jobb kinek milyen tapasztalata van? Pioneer ddj sx2 vagy Traktor kontroll s4 mk2

Figyelt kérdés
[link] s=1 vagy [link] s=1

2016. márc. 1. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem értem ,hogy lehet összehasonlítani a kettőt (Olyan mint ha egy Maseratit hasonlítanál össze egy Mercivel)... NEM EGY KATEGÓRIA!

Szerintem ez az árukon is látszik!


A Pioneer talán minőségibb, sokkal több lehetőség rejlik benne , a traktor kontroll pedig egyszerűbb konstrukció!

(Bár én soha nem vennék kontrollert zenéléshez) ettől függetlenül szerintem nem éri meg azt a plusz pénzt a Pioneer!

A Pioneer árából ,inkább vennék használtan egy jó kis Teka lemezjátszó párt vagy 1000-es Pio lejátszókat!

2016. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A pio kicsit túl van árazva, de ez egy igen jó gép, nagyon sok lehetőséggel. Ha tényleg profi módon akarsz dolgozni, ebben szinte minden benn van

Két usb, stb

A traktor pedig szintén jó cucc. Minőségi hangkártyával, jó anyagokkal, bár a fedlap, szitázás hagy kívánni valót maga után

2016. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!