Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Árt a hallásnak a fejhallgató?...

Árt a hallásnak a fejhallgató? Nem hallgatom hangosan (olyan4-6-8-10 hangerőn ami egyáltalán nem hangos nekem) Nem vettem még észre hogy romlott volna a hallásom pedig szinte minden nap használom Csak kíváncsi vagyok hogy káros e

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor káros, ha sokáig hallgatod hangosan, a tied nem vészes. Úgyis érzed, hogy mikor bántja a füled.
2018. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2018. febr. 20. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudnak akkora teljesítményt leadni, ami károsítaná a füled. Tervezési előírás.
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Káros, igen. A mértéke nem mindegy.

Egy fokig magadtól nem veszed észre, ha nem jó a hallásod, emiatt kell audiológiára menni.

2018. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fejhallgató szubjektív hangereje kisebb, mint ugyanaz a hangterhelés hangfallal. Ezért hajlamosak vagyunk nagyobb hangerőt beállítani. Meg a környezetet sem zavarja, az sem akadály. Ugyanakkora hangterhelésnél természetesen nincs károsabb hatása a fejhallgatónak.
2018. febr. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!