Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik epilátor jobb választás...

Melyik epilátor jobb választás? Próbáltátok már valamelyiket, milyenek a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. febr. 24. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy Braun Silk-épil 7 van, meg vagyok vele elégedve, így én a Braunt mondanám (szinte ugyan az). Főleg, hogy vízálló mindkettő. Szerintem nagy előny, hogy akár kádban is lehet használni, így elég csak a kiöblíteni magad után. Egy töltés elegendő, vezetékkel biztonsági okokból nem lehet használni. Első 1-2 alkalommal volt kevés, sokat szöszmötöltem, fájt, sűrű és erős volt a szőr, stb.

Vízben pedig valóban kevésbé fáj, de érzékeny terülteken, ha nem vagy hozzászokva úgy is igazán megszenvedsz vele :/

2018. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, jöhetnek még vélemények!
2018. febr. 27. 11:21
 3/3 anonim válasza:
Vegul milyet valasztottal? Bevalt?
2023. jan. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!