Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Melyik power bankot válasszam?

Melyik power bankot válasszam?

Figyelt kérdés

Köszi, ha segítetek.


Az egyiknek a neve: “ ADATA P20000D Power Bank “

A másik: “ Xiaomi Mi Power Bank “

Mindegyik 20.000mAh


Ha választanod kellene, melyik lenne az, és miért?

Melyik a jobb?



2017. dec. 7. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn az elsőt vàlasztanàm

viszont milyen telefonod van?

Mert nekem samsung ès màr bànom hogy nem samsjng powerbankot vettem hisz befagy tőle a telom mikor töltőm ràadàsul ami volt usb a powerbankhoz azzal teljesen hasznàlhatatlan volt töltès közbe a telom

egy samsung usbvel már jobb de samsung telefonhoz samsung power bank kell ha nem akaro hogy fagyjon


De ha kinai a telod akkor jò barmilyen de samsung meg sony ilyen màrkàsabbaknàl màr nem mind1 mit hasznàlsz

ezek direkt ugy vannak beàllitva samsunghoz is nem jò màs füles csak samsung

2017. dec. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 stewie200 válasza:
Csak ez a ket opcio jatszik? Nekem egy platinet 20.000mAh van, sokat utazok es sokszor megmentett mar :D az iPhoneomat kb 7-8x feltolti. (2 csatlakozos)
2017. dec. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!