Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » A mostani új netbookokban a...

A mostani új netbookokban a "32GB" az memória, vagy maga a winchester?

Figyelt kérdés
Kérlek leegyszerűsítve valaszoljatok, lány vagyok... :) koszonom :)

2018. febr. 25. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha az van mellé írva hogy RAM, akkor igen. Ha más (például eMMC), akkor a tárterülete. Ha ilyen kicsit veszel és Windows jár hozzá vagy azt raksz rá, akkor vég nélküli szívatásban lesz részed amennyiben nem bővíted a kapacitást, mert a rendszer állandóan megkísérli majd magát frissíteni majd le is áll hibával mert nem lesz elég szabad helye önmagának. Arról nem beszélve hogy neked sem lesz helyed mint tárolni a programokat vagy mást.


Egyszerű válasz: a gép specifikációi (képesség) között mindig tételesen fel van sorolva hogy mi micsoda és mennyi van belőle, nem lehet eltéveszteni.

2018. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

32 Gb ram?


Jól van.


Szerintem a csaj nem gamer notebook-ot nézeget.


olcsóbb acer márkájú notebook-ban a tárhely 32 Gb, ami a winchester csak nem hdd hanem memória.


Szóval a tárhely annyi.

2018. febr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább linkeld ide a kinézett eszközt és megmondják, mi a helyzet. A "jaj nem értek hozzá lány vagyok" duma 2018-ban már elég szánalmas és kontraproduktív.
2018. febr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első két válaszoló: koszonom a segítséget, ezek szerint jól gondoltam...csak nem akartam elhinni hogy 2018ban csinálnak 32gb os merevlemezu gépet.. egyébként netbookot néztem, "mini laptopot" utazáshoz, film tárolásához, tehát nálam nem szempont hogy fusson rajta a CS vagy bármi hasonló. :)
2018. febr. 25. 22:04
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

" 2018ban csinálnak 32gb os merevlemezu gépet.. "

Igazad van: nem csinálnak.

Ez SSD.

2018. febr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs 32GB tárhellyel (ami nem mindig SSD, lehet az olcsóbb eMMC is), épp egy ilyen Windows-os tabletről írok, és sosem panaszkodik a rendszer, azt 16GB esetén szokta állítólag, de egy memóriakártyával azon is lehet segíteni.
2018. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon kevés a 32 Gb.


most egy mobiltelefonnak teljesen jó.


De egy notebook-nak amin windows 7-8-10 fut ez nagyon kevés.

2018. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, végül nem vettem meg azt a netbook-ot, amit kinéztem magamnak.. én is kevésnek ítéltem még a 32Gbot csak szükségem a megerősítésre. :) Viszont egy kérdés; hátha tudja valaki rá a választ... A régebbi mini laptopoknak hogy lehetett 320Gb os tárhelye (használtan láttam ilyet a neten...), az újaknak meg 32, meg 64.. irgalmatlan kevés.. miért?
2018. febr. 26. 22:07
 9/11 A kérdező kommentje:
szükségem volt** a megerősítésre.. kimaradt :)
2018. febr. 26. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Teszel bele egy 256 gigás micro sd kártyát.Nem is értem mit kell ezen ennyit rugózni.
2018. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!