Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » XBOX 360 : 2 éve van egy Xbox...

XBOX 360 : 2 éve van egy Xbox 360m és van egy profilom amelyet már 4x re függesztettek fel azzal az indokkal hogy " csalás " miért van ez?

Figyelt kérdés
Egyik Xbox live profilomat 4x re függesztette fel a szabálykövetési központ azzal a indokkal hogy csaltam holott egyszer sem használtam semmyilen ilgelais szoftvert amely nem engedélyezett és elfogadott miért van ez ?

2018. febr. 27. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Esetleg az Xbox360 készülék maga nincs megbuherálva?

2. És olyan programot használtál játékokhoz, amikről meg voltál győződve, hogy nem tiltott?

2018. febr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindkét lehetőség ki van zárva
2018. febr. 28. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Tehát csak eredeti játékokkal játszol rajta?
2018. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A cheater tag nagyon specifikus és nem osztogatják ingyen. Vagyis aki eljut odáig, hogy az XBL Enforcement Team csináljon is valamit az ellen rengeteg bizonyíték gyűlt össze különböző forrásokból. Tehát nem Pistike meg 8 barátja feljenetett hanem mondjuk nem stimmelnek a profilodban szereplő adatok a szerveren tároltakkal. Ami azt jelenti, hogy mondjuk átírtad egy PC szoftverrel.


Ugyanis, hogy mindenki tudja a CHEATER tag az esetek 99%ban azoknak jár akik módosítják a játékosprofiljukat vagy a mentéseiket. A kalózkodás/warezolás egy teljesen külön dolog. Ha kalóz szoftverrel kapnak rajta csak simán bannolják a gépet örökre, másikkal felmehetsz, illetve ha sokszor csinálod akkor a profilt is. A cheater tag azoknak jár akik ellen bizonyíték van, hogy moddolták az avatarjukat, gamerscorejukat, achievementjeiket vagy a mentéseiket PCs szoftverrel.


Te ezek szerint 4x kaptál ilyet (és milyen kedvesek, hogy még mindig nem bannoltak). Már bocs, de ez a VAC banos sírások szintje amikor valaki égre földre esküdözik, hogy ő nem csalt csak mégis.

2018. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Márpedig szoftveresen sincs semmisen át írva hogy mongyam el másképp a CSGO meg hogy jön ide ? VAC megint más szisztéma engem akárhányszor pl bereportoltak csupán azért mer 28:0 statot kihoztam COD MW3ba se RGH/JTAG se flash módosítás semmi nincs , eredeti CDkkel játszom és Xbox live storerbol letöltött illetve fizetett játékokkal játszom
2018. márc. 1. 11:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát engem egész egyszerűen a nagy semmiért akarnának bannolni hihetetlen Microsoft gondolkodás
2018. márc. 1. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:

2006 óta van 360om.

Sokszáz emberrel játszottam, rengeteg ember van a barátlistámon, sokan a világ élvonalában játszottak nagy multis játékokat Halotól a Gearsig.

SOHA semelyikük nem kapott cheater taget egyszer sem. Te meg 4x úgy hogy állítólag nem csináltál semmit. A VAC ban úgy jön ide, hogy még nem találkoztam olyan emberrel aki nem jogosan kapta volna.


De velem lehet egyezkedni, itt az oldal: [link]


Ha bejelentkezel elvileg meg fog jelenni egy olyan menü ahol a büntetéseiddel kapcsolatban kifogást emelhetsz. Készülj fel, hogy valószínűleg csak angolul értenek és válaszolnak rajta. Mivel nekem nem volt soha semmilyen büntetésem nem tudom hogyan megy. Ha esetleg meg tudod nézni a büntetéseid listáját és indoklást is látsz mellettük akkor másold be és szívesen lefordítom ha nem megy az angol.

2018. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!